دوربین ورزشی Insta360 Go 3 با امکان ضبط ویدیو 2.7K

کامران مرادی
5 جولای, 2023
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

دوربین ورزشی Insta360 Go 3 با ویژگیهای جذاب برای رقابت با محصولات گوپرو معرفی شد.

این دوربین فوق‌ العاده کوچک از پایه‌ جداشونده بهره می‌برد و می‌توان درحالت بیسیم نیز از آن استفاده کرد.

اگرچه DJI همواره سعی دارد محصولاتی جایگزینی برای پیشنهادهای گوپرو ارائه دهد اما اکنون Insta360 GO 3 با ابزارهای ویدیویی منحصربه‌ فرد خود سعی دارد جایگاه بهتری در این بازار به‌ دست آورد. این محصول از تثبیت‌گر داخلی بهره میبرد که با ردیابی سوژه‌ درحال حرکت میتواند آن‌ را همواره در مرکز کادر تصویر نگه دارد.

اگرچه شرکت کوچک Insta360 با ارائه‌ اولین نسل دوربین ۳۶۰ درجه‌، نام و نشانی برای خود دست‌ و پا کرده اما دوربینهای اکشن‌ کم این شرکت به‌دلیل ابعاد بسیار کوچک و قابلیت‌های جذاب، دلیل اصلی گسترش درخور توجه جامعه‌ کاربران این برند است.

نسل اول Insta360 GO درمقایسه‌با نمونه‌های شناخته‌ شده‌ تر محدودیت‌هایی مثل زمان ضبط کوتاه و نرخ فریم پایین داشت اما بزرگترین مشکل این محصول، عدم وجود نمایشگر برای مشاهده‌ پیش‌نمایش بود. Insta360 GO 2 بسیاری از مشکلات مدل قبلی خود را رفع کرده..

به‌ عنوان مثال سرعت ویدیوهای آن به ۵۰ فریم برثانیه افزایش یافت. این محصول همچنین قابلیت استریم زنده‌ ویدیو روی نمایشگر گوشیهای هوشمند را ارائه میدهد و به کیس شارژ بهبود یافته مجهز شده است.

Insta360 GO 3 نسبت‌ به نسل قبلی خود پیشرفتهای جذابی دریافت کرده است. وضوح این اکشن‌ کم اکنون به ۲۷۲۰ در ۱۵۳۶ پیکسل رسیده که می‌تواند از این نظر به‌ عنوان رقیبی جدی برای محصولات گوپرو محسوب شود. این دوربین همچنین امکان ضبط ویدیو 2.7K با نرخ ۳۰ فریم‌ برثانیه یا وضوح ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل و نرخ ۵۰ فریم برثانیه را دارد. عمر باتری همیشه یکی از نکات مهم دوربین‌های سری Insta 360 Go بوده زیرا با توجه به ابعاد بسیار کوچک، امکان استفاده از باتری بزرگتر در آن‌ ها وجود ندارد. اکنون نسل سوم این اکشن‌کم میتواند با هربار شارژ تا ۱۷۰ دقیقه (۴۵ دقیقه در نسل قبل) فیلمبرداری کند.

Insta360 GO 3 در سه نسخه با حافظه‌ ذخیره‌سازی ۳۲ گیگابایت، ۶۴ گیگابایت و ۱۲۸ گیگابایت بفروش میرسد. قیمت این سه مدل به‌ترتیب ۳۸۰ دلار، ۴۰۰ دلار و ۴۳۰ دلار است.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.