DJI mini 3 Pro با قابلیتهای جدید معرفی شد

DJI mini 3 Pro با قابلیتهای جدید معرفی شد

DJI mini 3 Pro با قابلیتهای جدید معرفی شد

DJI Mini 3 Pro با دوربین ارتقا یافته ، قابلیت فیلمبرداری عمودی، باتری قوی تر و قیمت بالاتر معرفی شد.

مدل جدید کوچکترین و سبکترین پهپاد DJI که به‌ تازگی معرفی شده از طراحی جدید بهره میبرد و امکان فیلم‌ برداری 4K با نرخ ۶۰ فریم‌ برثانیه را به کاربرانش می‌دهد. این پهباد به دوربینی با دیافراگم بزرگ‌تر، حسگرهایی برای جلوگیری از برخورد با موانع و همچنین باتری بزرگتر مجهز شده است.

این پهپاد مانند مدلهای قبلی اصلا مقرون به صرفه نیست زیرا مدل پایه‌ آن با قیمت 670 دلار عرضه خواهد شد در حالیکه این قیمت شامل کنترلر نمی‌شود. برای خرید مدل پایه با کنترلر باید 760 دلار پرداخت کنید که در مقایسه با مدل قبلی حدود ۳۰۰ دلار بیشتر است.

یکی از مواردی که در Mini 3 Pro تغییر نکرده وزن ۲۵۰ گرمی آن است که البته با توجه به باتری انتخابی شما امکان دارد وزن آن کمی بیشتر شود. علاوه‌ براین Mini 3 Pro اکنون از گیمبال جدید بهره می‌برد که می‌توانید آن را ۹۰ درجه بچرخانید و با این ویژگی امکان فیلم‌برداری عمودی نیز دردسترس شما خواهد بود.

DJI پهپاد Mini 3 Pro را در دو مدل با باتری متفاوت عرضه کرده. حداکثر زمان پرواز با باتری استاندارد این محصول ۳۴ دقیقه است که در مقایسه با نسخه قبلی کمی ارتقا یافته است. البته باتری هوشمند قدرتمندتری نیز برای این پهباد وجود دارد که حداکثر زمان پرواز را با هر بار شارژ
به ۴۷ دقیقه ارتقا می‌دهد.

دوربین Mini 3 Pro از حسگر 1/1.3 اینچی جدید بهره می‌برد که درمقایسه با حسگر 1/2.3 اینچی Mini 2 بزرگتر است و میتوان با آن ویدئوهای 4K با نرخ ۶۰ فریم‌ برثانیه یا ویدئو‌های 4K HDR با نرخ ۳۰ فریم‌ برثانیه ضبط کرد. این مدل برخلاف Mini 2 می‌تواند در نمایه‌ رنگی مسطح نیز عکسبرداری کند و گزینه‌ های رنگ بیشتری دراختیار فیلمبرداران قرار می‌دهد.

Mini 3 Pro امکان ثبت عکس ۴۸ مگاپیکسلی هم دارد و گشودگی دیافراگم دوربین این پهپاد نیز f/1.7 است که این تغییر برای همه‌ افرادی که از عکاسی و فیلمبرداری با پهپاد در نور کم لذت میبرند، خبر خوبی است.

DJI Mini 3 Pro front 1200x675

حسگرهای جلوگیری از برخورد با موانع Mini 3 Pro میتواند به شما کمک کند هنگام تمرکز روی پرواز، سوژه را همواره در کادر نگه دارید یا به دور افراد و ساختمان‌ ها بچرخید. علاوه‌ براین ActiveTrack 4.0 به‌ ‌دنبال کردن سوژه‌ ها از پشت یا هنگام پرواز موازی کمک می‌ کند.

DJI درکنار Mini 3 Pro از یک کنترلر جدید موسوم به DJI RC نیز رونمایی کرد. این کنترلر در واقع نسخه‌ سبکتر و ساده‌ تر DJI RC Pro  است. این کنترلر به صفحه‌ نمایش داخلی ۵٫۵ اینچی مجهز شده و روشنایی آن به ۷۰۰ نیت میرسد که نیاز به گوشی هوشمند را هنگام پرواز از بین میبرد.
پهپادهای DJI معمولاً برای پرواز به اتصال به گوشی هوشمند نیاز دارند و این درمورد Mini 3 Pro نیز صدق می‌کند، مگر اینکه ۳۴۰ دلار بابت خرید کنترلر جدید DJI RC بپردازید. این کنترلر در زمان عرضه فقط در کنار Mini 3 Pro به‌فروش خواهد رسید. DJI اعلام کرده است این کنترلر پتانسیل سازگاری با پهپادهای آینده‌ این شرکت را نیز دارد.

اگر به کنترلر نیاز دارید میتوانید با پرداخت ۷۵۹ دلار، این پهپاد را با RC-N1 استاندارد خریداری کنید ولی اگر نیاز به کنترلر دارید برای خرید کنترلر Mini 3 Pro به‌همراه کنترلر RC-N1 و نمایشگر جدید DJI باید ۹۰۹ دلار پرداخت کنید.

DJI Mini 3 Pro 1

علاوه‌براین میتوانید مجموعه‌ Fly More Kit را با قیمت ۱۸۹ دلار به خرید خود اضافه کنید بسته‌ ای که شامل دو باتری هوشمند پرواز اضافه (باتری‌های استانداردی که وزن پهپاد شما را زیر ۲۵۰ گرم نگه میدارند)، یک شارژر، دو مجموعه ملخ اضافه و کیف حمل است.
علاوه‌براین مجموعه‌ی Fly More Kit Plus نیز دردسترس خریداران است که همه‌ موارد مجموعه‌ قبلی را ارائه می‌دهد اما به‌ جای باتری‌های استاندارد از باتری‌ های بزرگتر ۴۷ دقیقه‌ ای در آن جایگزین شده است.

یعنی قیمت Mini 3 Pro با توجه به گزینه‌ های مختلفی که به آن‌ ها اشاره شد بین ۶۶۹ تا ۱۱۵۸ دلار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید